Bolesność brzucha a wymioty i wynik USG

Przed tyg.miałam atak z lewej str.brzucha na wysokości pępka,ból jakby kolka ale wiele silniejsza której towarzyszyły wymioty.USG nie wykryło nic niepokojącego.Lekarz powiedział,że podczas badania powinnam mieć pełny pęcherz,wiedziałam o tym i przed badaniem wypiłam 0,5l wody ale nie czułam pełnego pęcherza.Czy z tego powodu wyniki badań mogły wyjść niekompletne??coś mogło nie być widać?dodam,że zaraz po wyjściu z gabinetu poczułam potrzebę do WC,po fakcie.Jest może jakieś dokładniejsze badanie?

Czy z tego powodu wyniki badań mogły wyjść niekompletne? coś mogło nie być widać?
- tylko jeśli pęcherz moczowy był niewypełniony moczem co mogło spowodować jego niedokładną ocenę (ale to powinno być napisane w wyniku USG)
Jest może jakieś dokładniejsze badanie?
- w przypadku Pani dolegliwości dokładniejszym badaniem powinna być gastroskopia, ale o tym badaniu musi zadecydować lekarz prowadzący