Bolesność pleców w okolicy nerek

Bol plecow w okolicy nerek,bol przy dotyku boku.Nie mam temperatury a bol nasila sie podczas kaszlu i ruchu.Nie robilem zadnych badan bo tak naprawde nie wiem od czego zaczac.

Renata GrzechociĹska

Objawy sugerują kamicę moczową. Sugeruję wykonać USG układu moczowego lub RTG jamy brzusznej.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z leakarze POZ, który po przeprowadzeniu badania stwierdzi czy przyczyną dolegliwości są powody ortopedyczne, czy też dolegliwości od strony nerek i skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty.