Bolesność podbrzusza przy stosowaniu tabletek Teenia

witam !mam pytanie .. biorę tabletki antykoncepcyjne Teenia okres miałam normalnie i wczoraj mi się skończył od kilku dni mam mdłości wstręt do jedzenia i boli mnie dół brzucha po prostu tak jak przed miesiączką .. co to może być?? a nie mam jak skontaktować się z lekarzem ..

Aleksander Ropielewski

Dolegliwości mogą być związane ze stosowaniem antykoncepcji hormonalnej oraz wieloma innymi przyczynami, które potwierdzić można dopiero w badaniu przedmiotowym lub wykonując badania dodatkowe, dlatego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.