Bolesność podbrzusza w 7 miesiącu po porodzie a brak okresu

Witam, Od ok. 1h strasznie rozbolało mnie podbrzusze, ból jest stały i ostry. Nie mogę siedzieć ani znaleźć dogodnej pozycji. Jestem 7 mies. po porodzie ( od 1 miesiąca nie karmie) i nie mam jeszcze okresu. Mogłabym porównać ten ból do pierwszych skurczy porodowych tyle że ciągle się utrzymują. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć zmian w obrębie narządów układu rozrodczego. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.