Brak jednej tabletki z blistra 21

Witam. Mam 19 lat i mam pytanie... Biorę tabletki M*********21 od około 2 lat, zaczynam brać je od poniedziałku. Niestety nie mam jak sie wybrać do lekarza i nie mam ostatniej tabletki 21 z blistra. Stanie się coś jak jej nie wezme?? A po tej tabletce mam dostać miesiaczkę? Jak wtedy mam zaczać nowe opakowanie??? Dziekuje. Pozdrawiam

19 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,
Nic się nie powinno stać. Prosze tylko pamiętać, że nie można wydłużać przerwy powyżej 7 dni. Oznacza to, że jeśli kończy Pani dane opakowanie dzień wcześniej niż zwykle, to kolejne powinna Pani rozpocząć również dzień wcześniej.