Brak jednej tabletki z blistra tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Niestety dziś nie fortunnie 18 tabletka antykoncepcyjna wpadła mi do zlewu.. gdy chciałam nalać wody aby ją popić. Więc wziełam tabletke z następnego dnia.. i wychodzi na to ze wezme 20tabletek a nie 21.. Mam zamiar jutro szybko pójść do apteki wybrac recepte z nowym opakowaniem . Czy lepiej zażyc tabletke z kolejnego opakowania czy moge pozostawić 20 tabletek.. ? Czekam na odpowiedz.

Witam. Może Pani zażyć 20 tabletek i zrobić przerwę dzień wcześniej. Po zakończeniu opakowania normalna siedmiodniowa przewra. Kolejne opakowanie zacznie Pani dzień wczesniej niż zwykle
Pozdrawiam