Brak libido podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Dzień dobry, Mam 20 lat, od 3 lat jestem w szczesliwym zwiazku, przyjmuje tabletki antykoncepcyjne i tu lezy moj problem. moje libido jest bardzo niskie a czasami mam wrazenie ze rowne 0, wszelkie problemy z akceptacja siebie itp. odpadaja tak wiec uwazam ze poprostu antykoncepcja hormonalna nie jest dla mnie. Tak wiec moje pytanie czy w moim wieku(brak dzieci) moglabym mies spirale ?

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie tak. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.