Brak miesiączki przy negatywnych testach

Witam, Ostatni raz stosunek z mezczyna mialam 14 i 20 grudnia, mam nieregularna miesiączke. w Grudniu mialam 3 a potem w styczniu 2, aż się zdziwilam ze mam wczesniej i teraz jest luty, a miesiaczki dalej brak, ciaży nie podejrzewam bo bym juz wczesniej okresu nie dostala a po drugie test wyszedl negatywnie, jakie moga byc przyczyny ?!

Aleksander Ropielewski

Przyczyn może być wiele (zaburzenia hormonalne, infekcje) i bez kontaktu z ginekologiem nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.