Brak okresu i silne bóle brzucha, podbrzusza i kręgosłupa

Witam 3 dzien spoznia sie mi miesiaczka mam silne bole brzucha, podbrzusza i kregoslupu, piersi najmniej bola zwijam sie z bolu zadna tabletka nie pomaga. W dodatku dostalam zapalenia pecherza i leci ze mnie raz żółto zielonkawa wydzielina innym razem jakby woda. Skąd ten brak miesiaczki skoro mialam ciagle regularna i skad tak silne bole skoro nie ma tej miesiaczki...

Witam,
możliwa infekcja dróg moczowych i jej przeniesienie na narządy rodne - proponowałabym Pani wizytę u lek. rodzinnego, leczenie infekcji moczowej oraz ewentualną wizytę u ginekologa.

pozdrawiam