Brak okresu i zawroty głowy a negatywne testy ciążowe

witam jestem mamą dwu letniej córeczki i gdy juz w jednym miesiącu nie dostaam okresu odd razu po myślałam o ciąży ale testy wychodzą na brak ciąży od dłuższego czasu często bardzo kręci mi się w głowie tak że upadam po za tym mam mocne bóle brzucha nie wiem co się dzieje ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli testy zostały wykonane prawidłowo to ciążę można w tym przypadku wykluczyć. Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże neurologiczne. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym. Być może zostanie wystawione skierowanie do specjalisty.