Brak okresu od 2 miesięcy i ból w dole brzucha

Witam ,ostatni raz okres miałam 3 lipca i do tej pory nic.Byłam u lekarza ginekologa robił usg i powiedział że jest wszystko ok,przepisał luteinę brałam 2x dziennie przez 7 dni i dalej nic. Boli mnie dół brzucha ,co mam robić jakie mogą być przyczyny.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani kiedy skończyła Pani przyjmować luteinę. Krwawienie pojawia się bowiem po kilku dniach od jej odstawienia. Jeśli minął dłuższy czas, a Pani nadal nie ma miesiączki, koniecznie proszę ponownie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.