Brak okresu od pół roku a wyniki badania profilu hormonalnego

Witam, wiem, ze powinnam iść do lekarza z wynikami, ale niesttey przez najbliższe dwa tygodnie nie mam takiej możliwości a jestem starsznie zanieopokojona. Liczę, że ktoś mi pomoże tutaj. Od półroku nie mam miesiączki, małam robione badania profilu formonalnego, to są wyniki: glukoza 90, TSH 2.66, F4 1.18, FT3 3.22, FSH 4.57, LH 8.5, Estradiol 62, Progeseron 0.3, DHEA-SO4 220.3, Testosetron 49.77, Prolaktyna na czczo 119.2, prolaktyna po podaniu Metoclopramidu 10.91. Powinnam się martwić?

Konieczna wizyta u ginekologa który zlecił Pani badania. Bez danych klinicznych nie ma możliwości interpretacji wyników, szczególnie że nie wiem w jakich fazach cyklu była robione poszczególne oznaczenia.