Brak okresu po 20. miesiącach od porodu

Jestem mamą 20 miesięcznej córeczki karmionej piersią.Od dłuższego czasu pierś ma podawaną jedynie wieczorem i w nocy bo mi się budzi.Prosze powiedzieć kiedy dostane okres ostatnia miesiączka w lipcu 2012 r pytam dlatego ponieważ moja koleżanka również karmi piersią a okres dostała po 6 miesiącach od porodu i dodam że karmi nadal synek ma 11 miesięcy.Dziękuję za odpowiedz

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym w tej sprawie skonsultować się z ginekologiem, konieczne będzie badanie lekarskie.
Pozdrawiam