Brak okresu, powiększone piersi i mdłości u 21-latki a ryzyko ciąży

dzien dobry mam 21 lat. Ostatnią miesiączke mialam 10 10,2013r i jak mi sie konczyla to krew byla ciemniejksza niz zwykle. nie wiem co myslec do tej pory nie mialam okresu piersi mi sie powiekszyly oraz mam mdlosci. mam pytanie czy to jest ciaza czy cos powazniejszego ? z gory dziekuje

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Czy pozostaje Pani aktywna seksualnie. Jesli tak, to nie można wykluczyć ciąży. Proszę zgłosić się do Poradni Ginekologicznej.