Brak pulsacji we wczesnej ciąży

Witam, 17.10 dowiedzialam sie ze jestem w ciazy.20.10 udalam sie na wizyte do swojego lekarza aby to potwierdzic.Lekarz stwierdzil ze to 5 tydzien i jak na razie wszystko w porzadku.Kazal zrobil badanie HCG w odstepie 2 dni..21 .10 byl wynik ponad 11 tys. 23.10. ponad 18 tys.. skontaktowalam sie z lekarzem aby przedstawic wyniki. Powiedzial ze bardzo dobry wzrost i ze mam przyjsc na wizyte za 2-3 tyg. bylam 10.11. Lekarz powiedzial ze nie ma pulsacji.. jestem 2 dni po wylyzeczkowaniu .co teraz?

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę być cały czas pod opieką swojego ginekologa. Na razie musi Pani odpocząć i się zregenerować. Wszelkie decyzje odnośnie ponownego zajścia w ciążę proszę podejmować razem z ginekologiem.
Pozdrawiam