Brak śluzu płodnego a szanse na owulację

Witam W 14 dniu cyklu miałam usg i stwierdzono u mnie pęcherzyki ale wielkości do 6mm. Luteinę zalecono mi brać od 19 do 25 dnia cyklu. Wczoraj zaczęłam ją brać 2x1, bo był 19 dzień cyklu. Nie zauważyłam jednak żadnych objawów śluzu płodnego? Czy w tym cyklu w ogóle wystąpiła/ wystąpi u mnie owulacja pomimo tego śluzu?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

brak śluzu świadczy przeciwko owulacji jednak isnieje możliwość iż śluz nie był poprostu tak obfity jak zwykle i Pani go nie zauważyła. Pomimo tego warto było spróbować zajść w ciążę.

Pozdrawiam.