Brak widoczności ciąży w badaniu 2D

czy mozliwe jest, by lekarz nie widział ciąży 31 dni po pettingu? powiedzial tylko ze mam endometrium ok 8 mm i ze ono sie zluszczy.. ciazy nie widział. było badanie w 2D

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Teoretycznie jest to możliwe, by taka ciąża nie była widoczna, aczkolwiek mało prawdopodobne. Powinna Pani zaufać specjaliście, który ciążę wykluczył. Jeśli ma Pani jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, proszę wykonać test ciążowy lub badanie poziomu hormonu beta-hCG we krwi.