Brązowa wydzielina z krwią - co się dzieje?

Witam,
mam 19 lat. Od kilku dni z pochwy leci mi wydzielina o brązowym kolorze, czasami jest pomieszana z krwią, dzisiaj podczas prysznica zauważyłam większe kawałki, coś jakby skrzep albo taka bardziej zbita wydzielina, martwi mnie to.
Kiedy byłam u ginekologa miesiąc temu, dowiedziałam się, że mam nadżerkę, ale lekarka nic nie zaleciła i mówiła, że wszystko w porządku. Poza tym prawie zawsze między okresem z pochwy wydziela się trochę śluzu, ale są to małe ilości. Teraz też są to niewielkie ilości tej brązowo-czerwonej wydzieliny. Dodam jeszcze, że za kilka dni powinnam mieć okres.
Proszę o pomoc.

Witam serdecznie,
plamienia śródcykliczne mogą mieć różne przyczyny, np. zaburzenia hormonalne, zwłaszcza, jeżeli te plamienia pojawiają się przed miesiączką. Inną przyczyna plamień może być stan zapalny dróg rodnych. Oczywiście w Pani przypadku może to być spowodowane nadżerką. W tej sytuacji powinna Pani się wybrać na kolejną wizytę do ginekologa.
Pozdrawiam