Brązowe krwawienie podczas podcierania

Witam. mam 20lat. Okres mialam dluzej jak zawsze i pare dni puznie podczasz podcierania sie zaowazylam brazowa krew a teraz mam jasno czerwona i tez tylko podczas podcierania a jak wloze palec w poche to jest krew w srodku i to juz trwa 2tydzien strasznie sie boje. Pomocy.!

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Powyższe dolegliwości mogą być wynikiem podrażnienia tych okolic. Jednak jeśli nadal się utrzymują a ich natężenie nie zmniejsza się to proszę udać się do ginekologa. Pozdrawiam