Brązowe plamienie tydzień po skończeniu okresu

Witam, biorę tabletki antykoncepcyjne Teenia od ponad roku jednak jakiś czas temu miałam miesiąc przerwy. Brałam luteinę aby pojawiła się miesiączka abym mogła zacząć nowe opakowanie. Okres dostałam, rozpoczęłam blister a jakiś tydzień po skończeniu się okresu pojawiło się brązowe plamienie, nigdy wcześniej coś takiego się nie pojawiło. Czy wizyta u lekarza jest konieczna?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak, proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.