Brązowe plamienia tydzień przed skończeniem opakowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam Mam pytanie odnośnie plamień podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych. Mam 28lat.Tabletki biorę już 3 rok. Ostatnio na wkładce zauważyłam niepokojące ciemnobrązowe plamy krwi podobne do tych które występują w tygodniu przerwy (do końca opakowania tabletek pozostał jeszcze tydzień) Tabletki biorę regularnie,więc nic nie pominęłam.Byłam trochę przeziębiona(piłam sok z czarnego bzu,lecz nie słyszałam by mógł mieć jakiś negatywny wpływ na nie)O czym takie plamienia mogą świadczyć?

Małgorzata Panek

Plamienie są najprawdopodobniej spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam