Bulimia i stany lękowe, depresja i myśli samobójcze

Nie wiem co mam robic...od kilku lat choruje na bulimie,miewam stany lekowe,silna depresje,mysli samobojcze...Nie potrafie okreslic przyczyny swojej choroby,gdyz mam wspanialego meza(ktory o niczym nie wie),dobra prace,a mimo wszystko nie potrafie sobie poukladac w glowie,nie mam sil,walcze sama ze soba kazdego dnia,najlepsze sa dla mnie wieczory,kiedy klade sie do lozka i nie musze o niczym myslec,poprostu zamykam oczy i spie...chciaz potem wstaje dzien-dzien,ktory musze znowu jakos przezyc...
ponad rok temu

Witam!
Przede wszystkim powinna Pani pomyśleć o profesjonalnej pomocy psychiatry i psychologa. Depresja i zaburzenia lękowe to choroby jak wszystkie inne, wymagają więc fachowej pomocy i wdrożenia farmakoterapii. Proszę również szczerze porozmawiać z mężem i dokładnie wyjaśnić mu z czym się Pani zmaga. Niestety mało prawdopodobne jest, że poradzi sobie Pani z tym wszystkim sama, a wsparcie najbliższej osoby może okazać się w tym przypadku nieocenione. Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia.

Dzień Dobry Pani,

Prawdopodobnie trudne i nie przepracowane wydarzenia z wczesnej przeszłości Pani, symptomatycznie pojawiły się i pojawiają się.

Proszę Panią myślę, że pomoc psychologiczna jest dla Pani niezbędna.
Dlatego warto udać się do specjalisty, tym bardziej że opisane przez Panią objawy trwają od kilku lat.

Dlaczego obecny stan ma zabierać Pani następne dni, miesiące, a nawet lata?
Zasługuje Pani na satysfakcjonujące i radosne życie.
Proszę nie zostawać w tym samej i podzielić się swoimi obawami, lękiem i myślami z Mężem, który ofiaruje Pani potrzebne Pani wsparcie emocjonalne, fizyczne i duchowe.

Życzę Pani dobrostanu psychicznego,
irena.mielnik.madej@gmail.com