Cągle myślę o śmierci - czy to jakaś fobia, czy to może normalne?

Witam! Mam 19 lat, a niemal codziennie myślę o śmierci. Mam wrażenie, że coś mi się stanie, nie wiem, czy to jakaś fobia, czy może to normalne? Chcę jakoś poradzić sobie z tymi lękami, proszę o pomoc.

Witam!

Lęk przed śmiercią towarzyszy człowiekowi przez całe życie. W momentach krytycznych może się nasilać.  Wchodzi Pan w dorosłość, która wiąże się z wzięciem odpowiedzialności za własne czyny i samodzielnym podejmowaniem decyzji. W tym czasie lęk może się nasilać.
Warto, żeby skorzystał Pan z pomocy psychologa. Praca z psychologiem pozwoli Panu dotrzeć do przyczyn powstawania lęku i nauczyć się, jak go zmniejszać. Może to znacząco wpłynąć na Pana samopoczucie.

Pozdrawiam