Ciąża po wykorzystaniu seksualnym i rezygnacja z psychoterapii

Miesiąc temu ktoś mnie wykorzystał seksualnie. Moje życie legło w gruzach. Chciałam zwyczajnie się zabić. A teraz jeszcze dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Z rezygnowałam z terapii. Bo zbyt wiele mnie to kosztowało, ciągłe wracanie do tego. Puste slogany, że czas leczy rany. A to totalna bzdura. Nie wiem jak się zachować, jak postąpić.

Witam,
To bardzo trudna i stresująca sytuacja ale pewnie nie jest bez wyjścia. W psychoterapii nie chodzi o puste slogany lecz o realną pomoc. Jeśli nie ufa pani terapeucie, to może jest ktoś , z kim może pani szczerze porozmawiać, kto pomoże zaakceptować sytuację .
Pozdrawiam

współczuję Pani trudnej sytuacji w jakiej się Pani znalazła. Trudno o słowa pociechy w tak złożonej i bolesnej sprawie. doznała Pani krzywdy stosunkowo niedawno, zatem ma Pani prawo cierpieć, zmagać się z wyborami, odczuwać ból czy nawet wątpić w sens istnienia. Trudno w tak złożonej sytuacji o równowagę i siłę. mimo wszystko poszukałabym na Pani miejscu wsparcia dla siebie (terapeutycznego), bo trudno samodzielnie dźwigać takie doświadczenie czy nawet podejmować wybory.
Wszystkiego dobrego.