Ciśnienie po zawale u mężczyzny

Czy u osoby po zawale ktory mial miejsce miesiąc temu ciśnienie 111/43 , 119/48 max z rana 130/65 jest normalne ?? Dodam że przy niskim ciśnieniu nie odczuwam żadnych dolegliwości, można powiedzieć że niemal wróciłem do pełnej sprawności sprzed zawału - coś tam pomaluje, porobię przy domu. Mam 57 lat aktualnie na zwolnieniu lekarskim. Za 2 tygodnie mam zabieg wstawiania drugiego stentu w inne naczynie. Czy ciśnienie 111/43 jest niebezpieczne i czy jest normalne u osob po zawale.?

Lek. Tomasz Budlewski

ciśnienie jest prawidłowe, ewentualnie możliwe że jest Pan trochę odwodniony, sugeruje spożywać 2 - 2,5l płynów (woda niegazowana)