Co dalej po operacji złamania kości promieniowej nadgarstka?

3 miesiące po operacji złamania kości promieniowej nadgarstka - nadal boli, pali, piecze... (zespolenie płytką i srubami). Uzyskane w trakcie rehabilitacji prawie pełne ruchy dłoni. Problem w tym, że każdy ruch, najbardziej obrót kciukiem sprawia piekący kłuty ból. Kolejny już ortopeda zalecił masę zastrzyków, w tym sterydy i garść witamin. Nie przyniosło to żadnej poprawy. Kłuje pali w okolicy zagojonej już blizny (kawałek blizny bardzo mocno naciągnięty, gruby i twardy przerośnięty wysoko ponad skórę) przeważnie w trakcie poruszania ręką. Mam wrażenie, jakby coś mi tam uwierało i przeszkadzało. Ból trwa już tak długo, że wpadłam w depresję i płacz na każdy wysyłany sygnał owego kłucia. Proszę o pomoc, co jeszcze mogę zrobić, czy nalegać na wyjęcie tych materiałów? Pomóżcie Drodzy Specjaliści!

Dobry Wieczór Pani,

Zachęcałabym Panią, by skonsultować z lekarzem prowadzącym niepokojące i sprawiające Pani tak olbrzymi ból symptomy.

Z przesłaniem dla Pani tego, czego Pani teraz najbardziej potrzebuje,
irena.mielnik.madej@gmail.com