Co jest powodem bólu brzucha po zjedzeniu pizzy?

Od jakiegoś czasu boli mnie żołądek Na początku bóle były zazwyczaj wieczorem. Występowały również mdłości, ale po jakimś czasie ustepowalo. Te same odczucia miałam po różnym jedzeniu np. Pizzy. W zeszłym tygodniu będąc na wakacjach zjadlam taka pizzę i od tego momentu brzuch boli cały czas. Mam problemy przyjmowaniem jedzenia gdyż każde kończy się bólem brzucha w górnej części oraz mdlosciami. Co mogę zrobic zanim udam się do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

są dostępne w aptece leki "zobojętniające" więc można spróbować. lecz warto najpierw udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.