Co jest powodem braku odczuwania emocji poza złością?

Nie odczowam zadnych emocji poza zloscia jestem obojetna nie mam znajomych i nie chce ich miec nie umiem kochac i cieszyc sie

Witam Panią,
Nie wspomina Pani nic o tym, jaki tryb życia Pani prowadzi.
Od jak dawna trwa problem?
Czy przeżywa lub przeżywała Pani jakieś stresujące sytuacje?
Czy wydarzyło się w Pani życiu coś szczególnego?
Problemy, które Pani opisuje mogą być reakcją obronną
ludzkiej psychiki na stres, lęk czy traumatyczne przeżycie.
Aby rzetelnie odpowiedzieć na Pani pytanie,
musiałabym przeprowadzić z Panią wnikliwy wywiad
by zbadać okoliczności, które doprowadziły do opisanych zaburzeń.
Przede wszystkim ważne jest, żeby Pani problem został
prawidłowo zdiagnozowany.
Zachęcam do konsultacji z lekarzem psychiatrą oraz psychologiem
lub psychoterapeutą, który dotrze do źródeł Pani trudności
z odczuwaniem uczuć i emocji, i dobierze odpowiednią technikę,
dzięki której problem zostanie rozwiązany.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,
psycholog,
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią symptomy, mogą wskazywać na aleksytymię, jak i na stan prodepresyjny/depresyjny.

Wskazana byłaby dla Pani osobista konsultacja psychologiczna, celem dotarcia do przyczyny symptomatycznej.

Gdyby miała Pani życzenie konsultacji ze mną, zapraszam Panią serdecznie.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest pani najbardziej potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605