Co jest powodem braku okresu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?

Witam. Po 3 opakowaniach tabletek antykoncepcyjnych typu 24 4 postanowiłam zrezygnować z nich całkowicie, ostatnia tabletkę z 3 opakowania przyjęłam 3 października, dziś mamy 17 a ja przez ten czas nie ujrzałam nawet kropelki krwi.. Niee wystąpiło u mnie żadne krwawienie z odstawienia.. Co robić? Dodam, ze do ginekologa moge wybrać sie dopiero za 3 tygodnie..

Lek. Katarzyna Szymczak

W pierwszej kolejności sugeruję wykluczyć ciążę, przez pewien czas po antykoncepcji może być problem z regularnością okresu.
Pozdrawiam