Co jest powodem kłucia w płucach u osoby o wadze 89 kg?

Witam mam 23 lata i 89KG wagi od kilku miesięcy mam dziwne dolegliwości... Dosłownie codziennie źle się czuje. Najczęściej mam dolegliwość która objawia się tym że tak jakby tracę oddech a przy tym przyśpiesza mi serce. Natomiast coraz częściej zdarzają się też inne dolegliwości. Kłucie z prawej i lewej strony płuc, pod łopatką oraz po prawej stronie w okolicach wątroby. Najgorzej jest natomiast gdy zasypiam wtedy często bywa tak że spada na mnie wszystko naraz to co wyżej napisałem oraz np kręcenie się w głowie, uczucie błogości po czym silne wybudzenie a także dzwine bóle które zaczynają się w okolicach karku i promieniują do szczytu głowy i rozchodzi się tak jakby na zatoki przy czym wtedy boli mnie jeszcze żuchwa. Na koniec moge dodac że czuje się taki "wypluty" nie moge się do nieczego zmotywować i mam uczucie "cięzkiej głowy" Nie wiem też czy ma to z tym wszystkim związek ale często jest tak że kiedy to wszystko się dzieje to czuje ból brzucha i zaraz mam gazy a kiedy je "wypuszcze" to czuje ogólnie delikatną ulgę.

Proszę zgłosić sie do lekarza rodzinnego celem wykonania podstawowych badań biochemicznych. Po wykluczeniu organicznych przyczyn objawów - obserwacja w kierunku zaburzeń nerwicowych (lękowych).