Co mam robić z bólami pochwy po stosunku?

Witam serdecznie.Jestem 37 letnia kobieta około 2 lata temu zaczęły się problemy bólowe pochwy podczas stosunku ,cytologolia 3 grupa wyszła i dostałam antybiotyk ,po około roku przy ponownym badaniu okazało się że pochwa jest bardzo zwężona tak jak by zarasta tak powiedział lekarz nie dało się zrobić nawet USG nie wiem co mam robić nikt nic nie wie .Proszę o poradę gdzie się udać.
KOBIETA, 37 LAT 3 miesiące temu

Dzień dobry,

Proszę Panią warto zgłębić temat dilatorow.

Dilator to rozszerzacz pochwy, stosowany przy różnego rodzaju dolegliwościach bólowych w obrębie pochwy, a także przy pochwicy, wulwodyni, czy westibulodyni. Zadaniem dilatorów jest stopniowe rozszerzanie ścian pochwy. Wybierając dilator warto kierować się wysoką jakością wykonania, a także ilością rozmiarów do wyboru, co wpłynie na wygodę stosowania oraz możliwość prowadzenia stopniowej terapii.

Polecam także wizytę u Pani dr Magdaleny Potoczek. Pani Magdalena zajmuje się kompleksową fizjoterapia kobiet.

Powodzenia

Pozdrawiam

Połóżna

Martyna Dudzińska