Co mogą oznaczać długie miesiączki?

Witam. Ostatnio mam bardzo długie miesiączki po 14 dni byłam u ginekologa stwierdził że ginekologiczne jest wszystko Oki boli mnie głowa od tygodnia i bardzo jestem osłabiona zrobiłam morfologii i żelazo żelazo jest dosyć wysokie 4 MC temu było 18 teraz jest 27,88 norma 8,80-27,leukocyty 3,94 norma 3,98-10, 4 MC wcześniej były 5,50. neutrofile 1.53 Norma 1,56-6.13 zażywam mesopral 40 rano gdyż mam zapalenie żołądka i eutyrox 25 niedoczynność tarczycy. Reszta wyników z morfologii jest ok.nie miałamostatniożadnejinfekcji

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badania hormolane proponuje ponownie udac się do lekarza ginekologa lub endokrynologa