Jak ocenić takie wyniki krwi?

Dzień Dobry . Proszę o interpretację wyników w krwi i ogólną ocenę . Moje objawy są bardzo silne zawroty głowy , oczopląs , wymioty , szumy w uszach . Taki atak utrzymuje się do 2 godzin . Jestem ogólnie bardzo osłabiona mam ataki duszności . A moje wyniki z krwi są takie . Hemoglobina 10,6 przy normie 12-16 Hematokryt 35 przy normie 37-47 MCV 74,60 przy normie 80-99 MCH 22,80 przy normie 27-35 MCHC 30,50 przy normie 32-37 Inne EO,BAZO,MONO %17przy normie 3-14 Neutrofile 2,40 przy normie 2,50-7 RDW-CV 17 przy normie 12-15 Żelazo 17,4 przy normie 60-180 Wyniki z kału na krew utajoną ujemne i na pasożyty tez ujemne .

Dzień dobry, wyniki Pani morfologii wskazują na niedokrwistość z niedoboru żelaza. Proszę udać się do lekarza rodzinnego celem diagnostyki i włączenia suplementacji.