Co mogą oznaczać zawroty głowy i kołatanie serca?

Dzień dobry. Wszystko zaczęło się 3,5 roku temu w okolicach marca. Bez żadnej zapowiedzi pewnego dnia zacząłem mieć silne zawroty głowy przez kilka najbliższych dni myślałem, że wszystko przejdzie, ale nie przechodziło. Po krótkim czasie pojawiły się także bóle w klatce piersiowej spowodowane szybką akcją serca, co nigdy mi się nie zdarzało oraz przeskakujące serce jakby przez chwilę zwolniło i potem zabiło mocniej. Przez to wszystko zacząłem się szybko męczyć oraz pojawiła się duża senność wcią

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety powyższy opis nie jest skończony wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po zapoznaniu się z dotychczas wykonana diagnostyka będzie można zalecic dalsze postepowanie