Co mogą znaczyć moje obfite miesiączki?

Dzień dobry. Biorę tabletki antykoncepcyjne od 5 lat ze względu na problemu hormonalne (bez nich nie mam prawie w ogóle miesiączki). Przy tabletkach zawsze miałam okres co miesiąc. W lipcu zmieniłam tabletki na Orlifique. Pierwsze miesiączki były regularne, ale od września nie dostałam już dwóch miesiączek. Miałam 1,5 miesiąca temu obfite biegunki trwające dwa tygodnie spowodowane stresem. Test ciążowy z krwi ujemny. Czy jest się czym martwić?

Lek. Michał Lenard

Być może konieczna będzie ponowna modyfikacja leczenia. Należy zgłosić się do swojego ginekologa, który Panią zbada i zdecyduje o właściwym postępowaniu. Pozdrawiam!