Co mogę jeść przy zaparciach, skoro mam problemy z żołądkiem?

co mogę jeść przy zaparciach skoro mam problemy z żołądkiem i to od dłuższego czasu mam bule odbijanie i cały czas czuję głód a do tego wypróżniam się co kilka dni nogi mam bardzo ciężkie i to chyba z tego powodu co robić i co jeść żebym się czuła lepiej

Witam serdecznie,
na początku proszę udać się do lekarza aby wyknać badania i znaleźć powód problemów żołądkowych. Niezbędna jest też analiza Pani dotychczasowego odżywiania, nawyków żywieniowch i stylu życia.
Jeżeli jest Pani zaiteresowana to można opisać mi na maila swój przykładowy jadłospis a ja zerknę i dokonam analizy ze wskazaniem ewentualnych błędów żywieniowych.

joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk