Co mogła znaczyć utrata przytomności w czasie oddawania krwi?

Witam. Dzisiaj po raz 8 oddałam krew. Niestety, gdy tylko wyjęli mi igłę z żyły, straciłam na chwilkę - sama nie wiem ile mogło to być - przytomność. Ostatnio, czyli moje 7 podejście do oddania krwi - czułam się bardzo dobrze. Ale wcześniej za 6 podejściem też tak stało się jak teraz. Od czego to może być? Krew oddałam do końca, tylko to zasłabnięcie mnie trochę zaniepokoiło. Gdy oddawałam pierwszy raz czułam się też dobrze, ale tutaj za drugim razem się kiepsko czułam przez całe południe.. Nie było żadnego zasłabnięcia

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może ty być spowodowane Pani osobniczą reakcją. Przy następnym pobieraniu radziłbym poinformować wcześniej o tym osobę pobierającą.