Co może być przyczyną takiego wyglądu kału?

Witam co może byc przyczyną dwukolorowego kału na początku jest czarny na pół z brązem potem już tylko brąz;) badania krwi miesiąc temu ok morfo crp itp . Gastroskopia 4 miesiące temu też była dobra bez żadnych zmian boje się że to rak jelita grubego co to może być ? Zażywam witaminy często kompleksowe

Taki stan stolca może wynikać z przyjmowanych witamin lub też prozaicznie część stolca w końcowym odcinku jelita grubego bardziej się wysusza dlatego jest ciemniejsza i twardsza. Taka fizjonomia stolca. Można jeszcze celem pogłębienia diagnostyki zbadać stolec w kierunku zawartości krwi utajonej.