Co może oznaczać ból pleców podczas miesiączki?

Witam. 14 października dostałam miesiączkę która trwa do dziś (6.11). Na początku była jak zwykła miesiączka później krwawienie było delikatne. Od tygodnia krwawienie jest bardzo obfite z bardzo dużą ilością skrzepow. Do tego czasami pojawia się ból w podbrzuszu a często ból w dole pleców. Co to może być?

Lek. Michał Lenard

Wymaga Pani badania badanie lekarskiego, konieczna będzie wizyta u ginekologa, który po zbadaniu będzie mógł postawić diagnozę i zaproponować leczenie. Pozdrawiam!