Co może oznaczać ból zębów i ucisk w krtani?

Witam.Od niedawna czuje ból dolnych zębów takie jakby kręcenie do tego ostatnio doszedł mocny ucisk w krtani jak by ktos mi naciskal na szyję.Byłam w szpitalu.Mam lekki oczoplas czasami rozmazuje mi się obraz jak patrzę badania tarczycy w normie krew mocz też eeg głowy też męczy mnie suchy kaszel dostałam inhalatory od pulmonologa dwa ale to nie pomaga czuje jak by ktoś mi tam w gardle powiesil ciężko worek.Mam 28 lat i 3 letnie dziecko nie palę.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazna wizyta u lekarza rodzinnego i ogólna ocena, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć , być może wskazana będzie wizyta u laryngologa