Co może oznaczać guzek pod pachą u 30-latki?

Witam, od miesiąca biegam po lekarzach. Zaczęło się od pachy. Strasznie opuchla wyczuwalny guzek o wielkości 3cm. Po tyg na antybiotyku pokazał się drugi guzek od zewnętrznej strony nad łokciem. Po wizycie u chirurga wysłano mnie na usg nie stwierdzono nic. Dostałam skierowanie na usg piersi. Tam znaleźli w prawej piersi na g.3 guzek o wielkości 7 mm. Wysłano do onkologa. Po wizycie dostałam kolejne skierowanie na usg. Tam się dowiedziałam że guzek po 4 tyg czekania na usg urósł do 1cm w prawa pacha została opisana "nieregularna hypoechogenna struktura ok 3 cm, w piersi prawej na g 3 zaotoczkowo 1cm zmiana do bac pod usg. Czy mam się bać?

Lek. Michał Lenard

Objawy są niepokojące i wskazują na zmianę nowotworową. Należy ją leczyć, dlatego sugeruję ściśle stosować się do zaleceń swojego lekarza. Najprawdopodobniej czeka też Panią zabieg operacyjny usunięcia zmiany. Pozdrawiam!