Co może oznaczać kłucie brzucha u 20-latki?

Witam. Od jakiegos czasu kluje mnie w brzuchu..a to po lewej stronie pod zebrem zakuje a to po prawej, a to ja srodku..nie jest to nie wiadomo jak silny ból ale uciążliwy jeśli utrzymuje sie dosyc długo. Przeważnie mam tak jeden/dwa dni i później dluuugi czas spokoju. Mialam robione usg jamy brzusznej i wszystko wyszlo ok poza tym, iż mam zapalenie żołądka. Z Racji, że moja Pani Doktor troszke wszystko bagatelizuje, bo twierdzi ze jestem za mloda by mi cos bylo.. co to moze byc? Te bóle odczuwam również z tylu.. niekiedy są to uciski.. mam problem z kregoslupem, cierpie ja nerwice lekowa, jakie badania przydaloby sie zrobic jeszcze ? Co moga oznaczac takie bóle? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza gastroenterologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć