Co może oznaczać owłosienie na brzuchu i zmęczenie u młodej kobiety?

Witam,mam dosyć nieregularne okresy(czasem co 22 dni,do nawet 38),boli mnie przy nich okropnie brzuch. Nie mogę leżeć,ani stać,nie mogę zasnąć w pierwszy dzień okresu,z bólu chce mi się wymiotować,co zresztą się zdarza,apap pogarsza mój stan,a nospa działa łagodząco na ból,co jednak nie zbyt mi pomaga. Mam do tego różne inne objawy jak np. Lekkie owłosienie na brzuchu i dolnej części pleców. Idę w tym tygodniu na badania hormonalne. Czy tabletki hormonalne mogą mi zaszkodzić?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyjmowanie każdego leku może powodować działania niepożądane