Co może znaczyć bladoczerwone plamienie?

Od 10 lat przyjmuje tabletki novynette. Pare miesiecy temu lekarz ginekolog w badaniu usg stwierdzil ze ochrona tabletek jest zachowana Nigdy nie mialam plamien podczas brania tabletek. Krwawienia w przerwach wypadaly regularnie co do godziny. Nigdu tez nie pominelam tabletki. . Od 4 tygodni przeszlam na diete( nie glodze sie jie chudne gwaltownie) buduje miesnie. W diecie mam sporo bialka i uzywam zalecona przez trenera odzywke bialkowa izolat bialka. Do tego zaczelam byc aktywniejsza fizycznie. I ostatnie krwawienie z odstawienia doatalam dzien wczesniej niz zwykle. Do tego jestem teraz w polowie kolejnego opakowania i krwawie nie jest to bladoczerwone plamienie tylko nmalnie ciemna krew. Czy to normalne? Pare dni temu przyjelam szczepionke przeciw wsciekliznie zoltacce typu a i tezec/blonica/polio. Do tego od jakiegos tygodnia jestem w dosc duzym stresie. Czy to ma jakis wplyw? Co powinnam zrobic w takiej sytuacji?

Lek. Paweł Szadkowski

Wymienione przez Panią czynniki mogły wpłynąć na wystąpienie plamienia, gdyby takie objawy się powtarzały, proszę się udać na wizytę do ginekologa.