Co na polip pęcherzyka żółciowego, aby uniknąć zabiegu operacyjnego?

witam ile rosnie polip w woreczku zolciowym ile czasu ja mam 5 mm i sie boje ze juz operacje bede miec dziekuje a moze to zlogi ze zejdzie samo i nie bedzie zabiegu co mozna pic zeby to zeszlo jakie herbatki

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
O konieczności zabiegu powinien zadecydować lekarz prowadzący. Proszę udać się na wizytę kontrolną. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.