Co oznacza ból brzucha i obfity śluz?

Witam. Od paru dni boli mnie podbrzusze i leci mi przezroczysty śluz obwicie. Ostatnia miesiaczk miałam 16.09 Robiłam test ciążowy ale wysZedł negatyeny , staramy się z mężem o dziudziusia. W CZerwcu miałam usuwanego polipa z macicy wszystko przeszło pomyślnie i na kontroli i ginekologa po miesiącu tez. Nie wie czy moze tez byc to spowodowane przemeczenien w pracypracy noszeniem ciężkich rzeczy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć