Czy możliwe jest zajście w ciążę po usunięciu polipa macicy?

Witam ostatni okres mialam 03.05 a 13.05 odbylam stosunek przerywany wytrysk nastapil na moim brzuchu. Od kilku dni pobolewaja mnie biersi i od trzech dni czesto oddaje mocz. 25.05 Zrobilam badanje hcg i wynosilo ono <2 mlu/ml czy jest to prawdopodobienstwo ciazy. A jeszcze 17.05 mialam usuwanego polipa szyjki macicy prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli krwawienie nie wystąpiło proponuje ponownie oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa