Co oznacza ból brzucha po operacji nerki?

W 2006 miałam operacje zespolenia okołomiedniczkowego, teraz od 2tyg walcze z bólem w dole brzucha i ok operowanej nerki,częstszym oddawaniem moczu nerki,zaliczyłam ginekologa-ok,usg też b/z zrobiłam dwukrotnie badanie moczu ogólne w wyniku 1- 1242,70bakterii w/ul powtórzyłam 855,70/ul w krwi górna granica leukocytów i OB26.Nadmieniam że biorę cytostatyki.

Proponuję pilnie zgłosić się do nefrologa w celu zbadania, ewentualnego pogłębienia diagnostyki i leczenia. Pozdrawiam.