Co oznacza ból ciemieniowej okolicy głowy?

Witam, od dwóch dni zaczął pojawiać mi się ból wychodzący z części ciemnieniowej na czubku lekko z prawej, ból jest punktowy jak sekundowy impuls i pojawia kilka razy co kilka minut. Ponad to od kilku miesięcy zmagam się z drganiem lewej powieki, czasami czuję mrowienie na policzku lub skurcze warg. Jakie badanie trzeba wykonać rezonans czy TK ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym się w pierwszej kolejności skonsultować się z neurologiem.