Co oznacza ból nerek i parcie na mocz?

Od kilku miesięcy bolą mnie nerki. Robiłam badania z krwi i usg brzucha. Nic złego nie wykazało. Było to podczas silnej grypy. Myślałam że przejdzie ale problem się nasila. Od kilku tygodni nie mogę sobie poradzić że swędzeniem i bólem okolic intymnych. Iladian nie pomógł. Do tego pieczenie przy i po oddaniu moczu, bol cewki, wyczuwam tam że coś jest powiększone.( podczas podcierania wyczuwalna kuleczka bądź guzek). Zdarzylo się że była krew. Oczywiście mam też problem z oddawaniem moczu. Ciągle parcie i uczucie jakby coś wyciekalo z cewki bądź okolic intymnych. Co to może być. Robiłam posiew moczu ale chyba wyszło coś nie tak i sugerowano powtórzyć. Nie było wypisane jakie są bakterie.

szanowna Pani, możliwe że objawy wynikają z infekcji, aczkolwiek należałoby wykluczyć również inne przyczyny, dobrze by było aby udała się Pani do urologa